sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
19:00
FC Lokomotif "UL"
TJ Sebuzín
Rozhodčí:
Jaroslav Faigl st.
,
Jakub Faigl ml.
19:00
FC Futsal Bílina
FC NY Tiradores "C"
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
laik
19:00
Kozlos Ústí n.L.
FSC Tygříci "B"
Rozhodčí:
Jan Kresta
,
Michal Tuček
19:00
Morgan Commando TP
TJ Proboštov "B"
Rozhodčí:
Josef Lutka
,
Dominik Nauš
20:00
FC Rapid UL "D"
Patriots UL "B"
Rozhodčí:
Michal Tuček
,
Jan Kresta
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pondělí 06.05.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 208
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2023/2024 1.třída
3
18.09.23
pondělí
20:00
UT Severka
FC Rapid UL "D"
SK Hraničář Petrovice z.s.
14:1
Macháček
Mollinger
2023/2024 2.třída
12
03.04.24
středa
19:15
hala UJEP
Old School UL "C"
FSC Tygříci "B"
9:1
Kresta
Mollinger
2023/2024 Okresní přebor
12
05.04.24
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Old School UL "B"
2:14
Šmid
Mollinger
13
08.04.24
pondělí
18:00
kontumace
Morgan Commando TP
FC Rapid UL "C"
5:0
Hanzlík
Mollinger
2022/2023 1.třída
2
12.09.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Rumíci
2:4
Macháček
Mollinger
15
30.03.23
čtvrtek
19:00
Krupka
FC Gamers Teplice
FC Rapid UL "D"
10:3
Hanzlík
Mollinger
21
10.05.23
středa
19:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
Hop Trop
6:1
Macháček
Mollinger
2022/2023 2.třída
7
19.10.22
středa
19:15
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
Korado Slovanka DC
4:5
Nový
Mollinger
15
26.04.23
středa
21:00
WHC KB
Oranjes Ústí n. L.
Kozlos Ústí n.L.
6:1
Šmid
Mollinger
18
16.05.23
úterý
18:30
UT Stad.ml
Volný los
FC NY Tiradores "C"
2:5
Lutka
Mollinger
20
07.06.23
středa
21:00
WHC KB
Oranjes Ústí n. L.
FC Chmelaři UL
9:4
Kamínek
Mollinger
2022/2023 Krajský přebor UK
10
18.12.22
neděle
20:30
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
SK Dubí "A"
1:8
Košťál
Mollinger
2022/2023 Okresní přebor
2
04.05.23
čtvrtek
18:00
UT SNP
Březňáci UL
TJ Proboštov "B"
3:3
Hanzlík
Mollinger
4
01.05.23
pondělí
19:00
UT Stad.ml
Flamengo Ústí n.L.
TJ Proboštov "B"
4:12
Macháček
Mollinger
7
07.12.22
středa
20:00
kontumace
FT Forza "UL"
KMK Tornádo "UL"
5:0
Matys
Mollinger
8
10.05.23
středa
18:00
UT Severka
Flamengo Ústí n.L.
Březňáci UL
2:3
Macháček
Mollinger
10
09.11.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
FC Sokol UL
10:5
Nauš
Mollinger
11
08.06.23
čtvrtek
18:00
Libouchec
Vikings Libouchec
FC Rapid UL "C"
3:3
Hanzlík
Mollinger
17
12.04.23
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
FC Lokomotif "UL"
10:6
Kresta
Mollinger
2021/2022 1.třída
2
08.09.21
středa
21:00
WHC KB
Samba UL
FC Rapid UL "D"
2:5
Košťál
Mollinger
10
03.11.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza "UL"
TJ Sebuzín
3:4
Macháček
Mollinger
2021/2022 2.třída
1
30.08.21
pondělí
17:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FT Forza UL "B"
1:2
Košťál
Mollinger
2
08.09.21
středa
18:00
Libouchec
FK Auto Horejsek
FSC Tygříci "UL"
5:4
Hanzlík
Mollinger
3
16.09.21
čtvrtek
19:00
UT Severka
Old School UL "B"
FK Sambular UL "B"
3:3
Macháček
Mollinger
5
29.09.21
středa
20:00
WHC KB
FT Forza UL "B"
Patriots UL "A"
1:1
Rouče
Mollinger
5
06.10.21
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Sokol UL "B"
2:1
Šmid
Mollinger
13
04.04.22
pondělí
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FK Auto Horejsek
2:5
Macháček
Mollinger
2021/2022 3.třída
15
06.04.22
středa
20:45
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC NY Tiradores "C"
5:6
Kamínek
Mollinger
17
22.04.22
pátek
18:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "C"
FSC Tygříci "B"
11:0
Macháček
Mollinger
2021/2022 Krajský přebor UK
1
06.03.22
neděle
20:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FŠ Litvínov
5:2
Hanzlík
Mollinger
4
25.10.21
pondělí
20:00
Roudnice
SK Roudnice n.L. "A"
FŠ Litvínov
8:1
Šmid
Mollinger
5
07.11.21
neděle
20:30
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FC Killers Lovosice
5:3
Šmid
Mollinger
7
21.03.22
pondělí
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "UL"
FC Betis Kadaň "B"
5:0
Košťál
Mollinger
12
04.01.22
úterý
20:30
Krupka
TJ Oldřichov
SK Ervěnice-Jirkov
5:4
Faigl st.
Mollinger
12
05.01.22
středa
20:30
Koldům Ltv
FŠ Litvínov
Oxyworld Chomutov "B"
2:6
Hanzlík
Mollinger
13
12.01.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Svarog FC Teplice "B"
6:2
Šmid
Mollinger
17
13.02.22
neděle
18:00
Krupka
TJ Oldřichov
SK Roudnice n.L. "A"
4:3
Šmid
Mollinger
19
19.02.22
sobota
20:30
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
SK Ervěnice-Jirkov
3:3
Šmid
Mollinger
22
16.03.22
středa
21:00
Chemik Lvs
FC Killers Lovosice
Svarog FC Teplice "B"
7:5
Macháček
Mollinger
2021/2022 Okresní přebor
1
02.09.21
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Sheriffs Teplice
3:5
Faigl st.
Mollinger
3
15.09.21
středa
18:00
Libouchec
TJ Libouchec
Italové-Combix UL
9:9
Hanzlík
Mollinger
6
05.10.21
úterý
20:30
Krupka
FC Sheriffs Teplice
TJ Libouchec
7:2
Kresta
Mollinger
8
22.10.21
pátek
20:30
WHC KB
FC NY Tiradores "B"
Klimax Bar "UL"
3:5
Macháček
Mollinger
17
04.05.22
středa
19:00
UT Severka
Italové-Combix UL
Klimax Bar "UL"
1:7
Šmid
Mollinger
18
11.05.22
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
Sampdoria MRV
10:2
Lutka
Mollinger
19
18.05.22
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
FC Rapid UL "C"
3:3
Hanzlík
Mollinger
2021/2022 Pohár A
5
13.01.22
čtvrtek
17:00
Krupka
TJ Bouráci Ústí n.L.
FC Gamers Teplice
10:6
Faigl st.
Mollinger
2020/2021 1.třída
1
01.09.20
úterý
21:00
Krupka
FC Elite Teplice
Samba UL
6:8
Hanzlík
Mollinger
2020/2021 Okresní přebor
1
02.09.20
středa
18:00
Libouchec
FC Lokomotif "UL"
USK Slávie UL
10:5
Šmid
Mollinger
2019/2020 1.třída
9
26.02.20
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
Samba UL
5:5
Hanzlík
Mollinger
2019/2020 Krajský přebor UK
8
04.12.19
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FŠ Litvínov
2:5
Pašek
Mollinger
11
11.01.20
sobota
18:30
Krupka
Morgan Commando TP
FC Killers Lovosice
8:2
Šmid
Mollinger
13
05.02.20
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC Atletico Chomutov "B"
1:3
Lutka
Mollinger
14
13.01.20
pondělí
20:00
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FK Sambular "UL"
2:9
Hanzlík
Mollinger
2019/2020 Pohár B
2
06.01.20
pondělí
21:00
WHC KB
FC NY Tiradores "C"
Vikings Libouchec
3:8
Lutka
Mollinger
2019/2020 Pohár C
1
10.12.19
úterý
21:00
Krupka
Samba UL
FSC Tygříci "UL"
10:4
Gajarský
Mollinger
2019/2020 Pohár D
1
06.12.19
pátek
20:15
hala UJEP
Sampdoria MRV
FK Auto Horejsek
2:5
Gajarský
Mollinger
2019/2020 Serie A
1
18.05.20
pondělí
20:00
WHC KB
FC Sokol UL
Old School "UL"
4:4
Šmid
Mollinger
4
11.06.20
čtvrtek
20:00
UT Severka
Old School "UL"
FC Rapid UL "C"
4:1
Faigl st.
Mollinger
2019/2020 Serie C
2
29.05.20
pátek
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "B"
FK Sambular UL "B"
2:6
Šmid
Mollinger
4
08.06.20
pondělí
19:00
UT Severka
Kozlos Ústí n.L.
FC Barcelona UL
1:6
Šmid
Mollinger
2018/2019 1.třída
2
12.09.18
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
Sampdoria MRV
0:2
Faigl st.
Mollinger
3
10.10.18
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "D"
1.FC Kostelníci
1:3
Gajarský
Mollinger
5
05.10.18
pátek
17:30
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "B"
Klimax Bar "B"
3:3
Macháček
Mollinger
9
31.10.18
středa
21:00
WHC KB
Italové "UL"
FC Rapid UL "D"
4:1
Gajarský
Mollinger
21
07.06.19
pátek
20:00
UT SNP
Klimax Bar "B"
Hop Trop "UL"
3:2
Košťál
Mollinger
2018/2019 Krajský přebor UK
4
14.03.19
čtvrtek
20:15
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC Betis Kadaň "A"
6:3
Macháček
Mollinger
7
28.11.18
středa
20:00
WHC KB
FC Rapid UL "B"
FC Killers Lovosice
3:8
Šmid
Mollinger
11
07.01.19
pondělí
19:00
Setuza
FC Rapid UL "B"
Boca Juniors KR "A"
3:6
Šmid
Mollinger
2018/2019 Okresní přebor
11
12.11.18
pondělí
20:00
Setuza
FC Rapid UL "C"
Klimax Bar "UL"
4:8
Tuček
Mollinger
2017/2018 1.třída
4
27.09.17
středa
21:00
WHC KB
FK Parta Střekov "UL"
FC NY Tiradores "B"
6:4
Lutka
Mollinger
8
27.10.17
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Lesná Pes UL
3:8
Nový
Mollinger
12
04.04.18
středa
20:00
WHC KB
Italové "UL"
Bar Alex
6:10
Šmid
Mollinger
13
13.04.18
pátek
19:00
UT Severka
Samba UL
Italové "UL"
1:5
Šmid
Mollinger
15
27.04.18
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Hop Trop "UL"
7:6
Košťál
Mollinger
20
01.06.18
pátek
20:00
Libouchec
FC Barcelona UL
Lesná Pes UL
8:4
Šmid
Mollinger
22
14.06.18
čtvrtek
19:00
UT Severka
Bar Alex
FK Parta Střekov "UL"
9:6
Šmid
Mollinger
2017/2018 Krajský přebor UK
4
23.10.17
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
Svarog FC Teplice "B"
6:5
Hanzlík
Mollinger
7
13.11.17
pondělí
19:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC Rapid UL "B"
5:11
Hanzlík
Mollinger
7
16.11.17
čtvrtek
20:45
hala UJEP
FC NY Tiradores "UL"
Oranjes Ústí n. L.
1:4
Košťál
Mollinger
9
29.11.17
středa
21:00
WHC KB
Chelsea Bar UL
Oranjes Ústí n. L.
12:4
Sůra
Mollinger
10
08.12.17
pátek
20:00
Chemik Lvs
Gardenline Ltm. "B"
Gold Combix ÚL "B"
7:5
Prágl
Mollinger
12
03.10.17
úterý
20:45
hala UJEP
FC NY Tiradores "UL"
Oxyworld Chomutov "B"
2:5
Tuček
Mollinger
15
18.03.18
neděle
19:30
Krupka
Svarog FC Teplice "B"
FC VITO Proboštov
2:3
Lutka
Mollinger
16
05.02.18
pondělí
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
Oranjes Ústí n. L.
8:4
Šmid
Mollinger
17
14.02.18
středa
21:00
WHC KB
Chelsea Bar UL
Oxyworld Chomutov "B"
9:11
Šmid
Mollinger
18
23.02.18
pátek
19:00
Chomutov
Oxyworld Chomutov "B"
FC Atletico Chomutov "B"
5:3
Šmid
Mollinger
22
19.03.18
pondělí
19:00
Setuza
Oranjes Ústí n. L.
Ludis Team Třebenice
4:11
Macháček
Mollinger
2017/2018 Okresní přebor
2
15.09.17
pátek
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "C"
Gold Combix ÚL "C"
0:1
Košťál
Mollinger
2
29.03.18
čtvrtek
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
FK Pérovna UL
1:6
Faigl st.
Mollinger
5
04.10.17
středa
20:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Lokomotif "UL"
5:0
Hanzlík
Mollinger
16
06.06.18
středa
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Morgan Commando TP
4:7
Macháček
Mollinger
16
12.06.18
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FC Sokol UL
0:6
Šmid
Mollinger
19
01.06.18
pátek
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
FK Pérovna UL
2:3
Šmid
Mollinger
2017/2018 Pohár A
3
27.01.18
sobota
19:00
Krupka
Morgan Commando TP
FC Sheriffs Teplice
4:7
Hanzlík
Mollinger
2017/2018 Pohár C
2
13.12.17
středa
19:00
Setuza
FK Albion Ústí
Kozlos Ústí n.L.
6:0
Hanzlík
Mollinger
2017/2018 Pohár D
3
15.12.17
pátek
21:00
WHC KB
FSC Tygříci "UL"
FC NY Tiradores "UL"
2:3
Faigl st.
Mollinger
2016/2017 1.třída
3
21.09.16
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "B"
ULITEP
5:2
Hanzlík
Mollinger
3
22.09.16
čtvrtek
18:00
UT Severka
Lesná Pes UL
Dynamo "UL"
6:3
Kalina
Mollinger
3
23.09.16
pátek
18:00
UT Severka
1.FC Kostelníci
FCSB Ústí n.L.
6:11
Hanzlík
Mollinger
5
04.10.16
úterý
18:00
UT Severka
Samba UL
FC NY Tiradores "B"
6:12
Tuček
Mollinger
6
13.10.16
čtvrtek
20:40
WHC KB
FC Rapid UL "B"
Hop Trop "B"
7:4
Nový
Mollinger
6
14.10.16
pátek
19:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Lesná Pes UL
5:7
Lutka
Mollinger
12
25.11.16
pátek
18:00
SH Gympl
FC NY Tiradores "B"
Bar Alex
6:6
Hanzlík
Mollinger
13
30.11.16
středa
17:30
UT Kameňák
Dynamo "UL"
Samba UL
7:5
Řízek
Mollinger
13
17.03.17
pátek
18:30
SH Gympl
1.FC Kostelníci
FC NY Tiradores "B"
4:8
Šmid
Mollinger
16
14.04.17
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
Samba UL
11:3
Lutka
Mollinger
19
05.05.17
pátek
20:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
FC NY Tiradores "B"
1:11
Sůra
Mollinger
21
22.05.17
pondělí
19:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
FC Rapid UL "B"
4:7
Šmid
Mollinger
23
05.06.17
pondělí
19:00
UT SNP
FCSB Ústí n.L.
KMK Tornádo "UL"
9:3
Sůra
Mollinger
2016/2017 Krajský přebor UK
2
19.10.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
Gardenline Ltm. "B"
9:4
Hanzlík
Mollinger
6
16.11.16
středa
20:00
Krupka
FC VITO Proboštov
SK Bosnia Online EU Teplice
6:3
Kamínek
Mollinger
9
07.12.16
středa
19:45
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
Italové-Combix UL
4:7
Košťál
Mollinger
11
21.12.16
středa
20:00
WHC KB
Italové-Combix UL
FC VITO Proboštov
6:4
Lutka
Mollinger
16
07.02.17
úterý
21:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
Gold Combix ÚL "B"
2:6
Tuček
Mollinger
19
02.03.17
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Oranjes Ústí n. L.
FC NY Tiradores "UL"
4:3
Šmid
Mollinger
21
15.03.17
středa
21:00
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Gardenline Ltm. "B"
3:9
Šmid
Mollinger
2016/2017 Okresní přebor
3
20.09.16
úterý
19:45
hala UJEP
FK Pérovna UL
Klimax Bar "UL"
8:6
Šmid
Mollinger
3
14.12.16
středa
19:45
hala UJEP
Gold Combix ÚL "C"
USK Slávie UL
5:7
Šmid
Mollinger
7
19.10.16
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Flamengo Ústí n.L.
9:3
Hanzlík
Mollinger
9
01.11.16
úterý
19:30
UT SNP
FSC SKP Viktoria
FC Libouchec
5:4
Kresta
Mollinger
12
21.03.17
úterý
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
FK Pérovna UL
7:4
Lutka
Mollinger
13
29.11.16
úterý
20:30
hala UJEP
FK Pérovna UL
Gold Combix ÚL "C"
2:4
Košťál
Mollinger
14
29.03.17
středa
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
Gold Combix ÚL "C"
4:8
Hanzlík
Mollinger
15
05.04.17
středa
19:00
UT Severka
FC Sokol UL
Flamengo Ústí n.L.
7:3
Sýs
Mollinger
23
30.05.17
úterý
20:45
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
FC Rapid UL "A"
3:4
Sýs
Mollinger
24
07.06.17
středa
20:00
SH Gympl
Hop Trop "UL"
USK Slávie UL
5:8
Šmid
Mollinger
2016/2017 Pohár A
6
04.01.17
středa
21:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC NY Tiradores "B"
11:3
Macháček
Mollinger
2016/2017 Pohár B
1
09.12.16
pátek
18:00
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
FC Atletico "UL"
13:6
Tuček
Mollinger
2015/2016 1.třída
2
08.09.15
úterý
18:00
UT Severka
Samba UL
FC Rapid UL "B"
5:8
Vaššík
Mollinger
4
25.09.15
pátek
18:00
UT Severka
KMK Tornádo "UL"
FC Rapid UL "B"
0:11
Macháček
Mollinger
5
01.10.15
čtvrtek
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
Dynamo "B"
3:9
Košťál
Mollinger
6
09.10.15
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
B.B. Tonaso UL
3:5
Macháček
Mollinger
7
14.10.15
středa
19:00
UT Severka
ULITEP
FC NY Tiradores "B"
11:16
Macháček
Mollinger
9
27.10.15
úterý
19:00
UT Severka
Lesná Pes UL
FC NY Tiradores "B"
3:12
Nový
Mollinger
10
04.11.15
středa
21:00
hala UJEP
FC Rapid UL "B"
Gold Combix ÚL "C"
3:4
Lutka
Mollinger
18
25.04.16
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FCSB Ústí n.L.
ULITEP
9:7
Sýs
Mollinger
2015/2016 Krajský přebor UK
5
14.10.15
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
FC Balticflora Teplice
8:1
Gajarský
Mollinger
6
19.10.15
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
FC Rapid UL "A"
4:4
Macháček
Mollinger
8
02.11.15
pondělí
19:00
Krupka
FC VITO Proboštov
Internazionale TP
8:5
Kresta
Mollinger
10
17.11.15
úterý
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Internazionale TP
4:5
Kresta
Mollinger
10
18.11.15
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm. "B"
ACZ Lovosice
6:4
Vlašič
Mollinger
13
09.12.15
středa
21:00
WHC KB
FC Rapid UL "A"
Gardenline Ltm. "B"
7:4
Hanzlík
Mollinger
17
22.01.16
pátek
21:30
hala Lovosice U Přívozu
ACZ Lovosice
Internazionale TP
3:9
Kamínek
Mollinger
20
12.02.16
pátek
20:00
SH Brozany
FC Jupíci Libochovice
volný los
3:15
Vlašič
Mollinger
24
07.03.16
pondělí
19:00
Gympl Ltm
CF Radobýl Litoměřice
volný los
11:4
Prágl
Mollinger
26
22.03.16
úterý
21:00
WHC KB
Gold Team UL
FC NY Tiradores "UL"
2:9
Kamínek
Mollinger
2015/2016 Okresní přebor
10
08.12.15
úterý
21:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Klimax Bar "UL"
10:2
Tuček
Mollinger
11
11.11.15
středa
19:30
hala UJEP
USK Slávie UL
Hop Trop "UL"
5:3
Nový
Mollinger
13
23.11.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Gold Combix ÚL "U-19"
3:1
Vágner
Mollinger
13
21.03.16
pondělí
19:00
UT SNP
Klimax Bar "UL"
FSC SKP Viktoria
7:3
Macháček
Mollinger
16
12.04.16
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
Flamengo UL
2:2
Macháček
Mollinger
2015/2016 Pohár A
4
04.01.16
pondělí
19:00
Setuza
FSC Tygříci "UL"
Gold Combix ÚL "C"
3:8
Nový
Mollinger
4
04.01.16
pondělí
21:00
Setuza
FC Chmelaři UL
FC NY Tiradores "UL"
5:9
Lutka
Mollinger
2014/2015 1.třída
3
17.09.14
středa
18:00
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
New York "UL"
4:1
Nový
Mollinger
11
11.11.14
úterý
18:00
hala UJEP
Wayuptensky futsal team UL
ULITEP
9:3
Mikan
Mollinger
2014/2015 Krajský přebor UK
1
15.09.14
pondělí
20:30
Setuza
Italové-Combix UL
Dynamo "UL"
5:1
Košťál
Mollinger
4
07.10.14
úterý
18:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
Gardenline Ltm. "B"
5:3
Mikan
Mollinger
14
19.12.14
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
Fírova Pivnice "UL"
3:6
Košťál
Mollinger
15
05.01.15
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
ACZ Lovosice
9:1
Košťál
Mollinger
19
04.02.15
středa
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
ACZ Lovosice
2:7
Macháček
Mollinger
24
09.03.15
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
Dynamo "UL"
5:3
Hanzlík
Mollinger
2014/2015 Okresní přebor
8
21.10.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
KMK Tornádo "UL"
7:3
Nový
Mollinger
12
19.11.14
středa
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
TJ Libouchec
6:2
Tuček
Mollinger
13
25.11.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
TJ Fanda
7:9
Kamínek
Mollinger
18
22.04.15
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
FC Kolbenschmidt cz
8:8
Hanzlík
Mollinger
2014/2015 Pohár C
5
09.01.15
pátek
19:00
Setuza
Sampdoria MRV
Dynamo "B"
5:8
Kamínek
Mollinger
2013/2014 1.třída
1
02.09.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FootballStars Severka UL
3:5
Košťál
Mollinger
1
04.12.13
středa
19:00
SH Gympl
New York "UL"
FK Všebořice
17:5
Lutka
Mollinger
3
16.09.13
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
Kozlos Ústí n.L.
8:0
Sůra
Mollinger
9
28.10.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FC NY Tiradores "UL"
3:1
Hanzlík
Mollinger
9
18.03.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
FK Všebořice
11:1
Nový
Mollinger
12
18.11.13
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
FC Lokomotif "UL"
6:3
Nový
Mollinger
20
07.05.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci "B"
Gold Combix ÚL "C"
4:0
Sýs
Mollinger
21
12.05.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
FC Rumíci "B"
6:6
Šmid
Mollinger
21
13.05.14
úterý
20:00
UT Severka
FootballStars Severka UL
FK Všebořice
14:1
Nový
Mollinger
23
27.05.14
úterý
19:30
SH Gympl
Flamengo Ústí n.L.
TJ Sebuzín
4:9
Mikan
Mollinger
2013/2014 Krajský přebor
3
30.09.13
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Ludis Team Třebenice
1:5
Mikan
Mollinger
4
07.10.13
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
FC Rumíci
15:4
Friedl
Mollinger
7
30.10.13
středa
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
Black Panthers Libochovice
3:1
Hanzlík
Mollinger
9
12.11.13
úterý
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Black Panthers Libochovice
4:2
Macháček
Mollinger
12
02.12.13
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
Galacticos Děčín
11:1
Hanzlík
Mollinger
15
09.01.14
čtvrtek
20:30
kontumace
Relax Ústí n.L.
FC Rumíci
0:5
Nový
Mollinger
16
13.01.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Fírova Pivnice "UL"
1:3
Šmid
Mollinger
17
22.01.14
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Italové-Combix UL
1:3
Lutka
Mollinger
18
27.01.14
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
volný los
5:3
Lutka
Mollinger
18
31.01.14
pátek
20:00
WHC KB
Galacticos Děčín
Tutti Pizza UL
5:15
Sůra
Mollinger
21
20.02.14
čtvrtek
20:30
Setuza
Fírova Pivnice "UL"
Black Panthers Libochovice
12:0
Sůra
Mollinger
2013/2014 Okresní přebor
2
09.09.13
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FC Kolbenschmidt cz
4:1
Řízek
Mollinger
2
11.09.13
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
FSC SKP Viktoria
7:3
Hanzlík
Mollinger
2
20.03.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
FK Pérovna UL
2:5
Košťál
Mollinger
15
04.04.14
pátek
19:00
SH Gympl
TJ Fanda
Morgan Commando TP
8:3
Nový
Mollinger
17
14.04.14
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
USK Slávie UL
5:3
Nový
Mollinger
21
12.05.14
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
TJ Libouchec
3:6
Lutka
Mollinger
21
09.06.14
pondělí
19:00
UT Chuderov
Lesná Pes UL
FSC SKP Viktoria
3:9
Mikan
Mollinger
26
16.06.14
pondělí
19:00
UT SNP
FSC SKP Viktoria
Gold Combix ÚL "B"
2:6
Sýs
Mollinger
26
18.06.14
středa
20:00
SH Gympl
TJ Fanda
FK Pérovna UL
7:10
Košťál
Mollinger
2013/2014 Pohár C
2
10.12.13
úterý
20:00
WHC KB
Kozlos Ústí n.L.
FK K.B.Ústí n.L.
3:3
Lutka
Mollinger
3
17.12.13
úterý
21:00
WHC KB
FK K.B.Ústí n.L.
Hop Trop "UL"
9:4
Friedl
Mollinger
2013/2014 Pohár D
2
09.12.13
pondělí
20:00
Setuza
Italové "UL"
FC NY Tiradores "UL"
3:4
Macháček
Mollinger
2012/2013 1.třída
19
03.05.13
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
FK Všebořice
10:3
Hanzlík
Mollinger
20
06.05.13
pondělí
18:00
UT Kameňák
Wayuptensky futsal team UL
New York "UL"
5:4
Hanzlík
Mollinger
21
16.05.13
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Flamengo Ústí n.L.
4:3
Sůra
Mollinger
23
27.05.13
pondělí
20:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Relax "B"
1:2
Řízek
Mollinger
24
26.06.13
středa
18:00
UT 26.ZŠ
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
Flamengo Ústí n.L.
2:1
Lutka
Mollinger
2012/2013 Okresní přebor
15
15.04.13
pondělí
19:00
Setuza
Italové-Combix UL
Flamengo UL
6:4
Hanzlík
Mollinger
20
20.05.13
pondělí
19:00
UT SNP
TJ Fanda
FK Pérovna UL
3:10
Hanzlík
Mollinger
22
05.06.13
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
TJ Libouchec
8:2
Macháček
Mollinger
celkem záznamů: 208
generováno za 0.08 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek