sezóna
vše
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
soutěž
vše
Krajský přebor
Okresní přebor
1.třída
2.třída
3.třída
4.třída
Divize A - ženy
Krajský přebor UK
Krajský přebor žen
LUFL
Pohár A
Pohár B
Pohár C
Pohár D
Pohár E
Serie A
Serie B
Serie C
Serie D
kolo
vše
podzim
jaro
rozhodčí
vše
hřiště
vše
stav
vše
jen zápasy týmu
vše
označit tým
----------
domácí
hosté
vše
vše
vzáj. tým "A"
vzáj .tým "B"
vše
vše
18:00
FSC Tygříci "UL"
FT Forza UL "B"
Rozhodčí:
Jan Kresta
,
Miloslav Sýs
18:00
FC Gamers Teplice
Morgan Commando TP
Rozhodčí:
Michal Tuček
,
Josef Lutka
18:30
FC NY Tiradores "C"
Pink Panthers Ústí n.L.
Rozhodčí:
Miloslav Nový
,
František Kalina
19:00
FC Futsal Bílina
Old School UL "C"
Rozhodčí:
Jiří Hanzlík
,
Jindřich Sůra
Jméno:
Heslo:
nová registrace
::
zapomněli jste heslo?
Předseda KKF a OKF:
Jiří Hanzlík
+420 731 506 202
Komise rozhodčích:
Josef Lutka
+420 603 942 084
Komise disciplinární:
Milan Košťál
+420 736 641 591
Komise sportovně technická:
Jiří Šmid
+420 606 260 269
Člen OKF a webmaster:
Zdeněk Kubát
+420 725 771 592
Michal Tuček Bc.
+420 775 622 413
Stanislav Zavřel
+420 737 333 264
Dnes je
pondělí 29.04.2024
uživatel nepřihlášen
SEZÓNA
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Týmy
Statistiky
Disciplinární komise
ARCHIV
2022/2023
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2021/2022
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2020/2021
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2019/2020
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Serie D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2018/2019
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2017/2018
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2016/2017
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2015/2016
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2014/2015
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2013/2014
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2012/2013
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Divize A - ženy
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2011/2012
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
4.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2010/2011
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
LUFL
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2009/2010
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár E
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2008/2009
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2007/2008
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2006/2007
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár C
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár D
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2005/2006
Krajský přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2004/2005
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2003/2004
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2002/2003
Okresní přebor
Zápasy
Tabulky
Statistiky
1.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
2.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
3.třída
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor UK
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Krajský přebor žen
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár A
Zápasy
Tabulky
Statistiky
Pohár B
Zápasy
Tabulky
Statistiky
MUŽSTVA
HRÁČI
ROZHODČÍ
HŘIŠTĚ
DOKUMENTY
FÓRUM
Výpis utkání
celkem záznamů: 165
kolo
datum
den
čas
hřiště
domácí
hosté
skóre
rozhodčí
2014/2015 1.třída
5
29.09.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "B"
Lesná Pes UL
6:2
Kresta
Mikan
10
05.11.14
středa
19:00
UT Severka
ULITEP
FC NY Tiradores "B"
4:1
Pacík
Mikan
17
19.06.15
pátek
17:00
UT Stad.ml
New York "UL"
PIERBURG Trmice
4:5
Kamínek
Mikan
18
20.04.15
pondělí
19:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "C"
ULITEP
3:12
Macháček
Mikan
21
13.05.15
středa
18:00
UT Severka
FSC Tygříci "UL"
FC Sokol UL
2:3
Lutka
Mikan
2014/2015 Krajský přebor UK
1
18.09.14
čtvrtek
19:30
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
FC NY Tiradores "UL"
3:3
Hanzlík
Mikan
2
22.09.14
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
TJ Sebuzín
2:4
Kresta
Mikan
5
15.10.14
středa
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Dynamo "UL"
5:3
Macháček
Mikan
6
24.10.14
pátek
19:30
SH Gympl
FC NY Tiradores "UL"
FC Baník Chomutov
2:4
Košťál
Mikan
9
12.11.14
středa
20:00
WHC KB
TJ Sebuzín
volný los
3:1
Lutka
Mikan
12
02.12.14
úterý
18:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
Dynamo "UL"
5:3
Lutka
Mikan
15
07.01.15
středa
20:00
WHC KB
TJ Sebuzín
Dynamo "UL"
6:2
Lutka
Mikan
17
22.01.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
volný los
1:5
Košťál
Mikan
18
26.01.15
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Tutti Pizza UL
5:4
Lutka
Mikan
22
27.02.15
pátek
21:30
hala Lovosice U Přívozu
ACZ Lovosice
Dynamo "UL"
5:1
Lutka
Mikan
25
19.03.15
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Italové-Combix UL
4:6
Lutka
Mikan
26
23.03.15
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FC NY Tiradores "UL"
8:5
Lutka
Mikan
2014/2015 Okresní přebor
1
01.09.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FSC SKP Viktoria
5:4
Nový
Mikan
4
23.09.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Sportbar
4:6
Kresta
Mikan
4
25.09.14
čtvrtek
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Morgan Commando TP
3:5
Sůra
Mikan
5
01.10.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Flamengo Ústí n.L.
6:2
Lutka
Mikan
6
07.10.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Hop Trop "UL"
8:1
Mollinger
Mikan
8
20.10.14
pondělí
18:00
kontumace
Flamengo UL
FC Kolbenschmidt cz
5:0
Řízek
Mikan
9
27.10.14
pondělí
18:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FC Lokomotif "UL"
4:2
Friedl
Mikan
11
10.11.14
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
FC Kolbenschmidt cz
10:4
Košťál
Mikan
11
11.11.14
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Flamengo Ústí n.L.
5:3
Mollinger
Mikan
11
08.12.14
pondělí
20:00
WHC KB
KMK Tornádo "UL"
FK Pérovna UL
4:9
Lutka
Mikan
15
30.03.15
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FSC SKP Viktoria
6:9
Kresta
Mikan
16
06.04.15
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
Sportbar
1:6
Lutka
Mikan
2013/2014 1.třída
2
16.12.13
pondělí
20:00
WHC KB
Wayuptensky futsal team UL
Gold Combix ÚL "C"
8:5
Lutka
Mikan
5
30.09.13
pondělí
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "C"
TJ Sebuzín
2:3
Mollinger
Mikan
5
04.10.13
pátek
17:00
UT Stad.ml
FC NY Tiradores "UL"
New York "UL"
4:6
Košťál
Mikan
7
14.10.13
pondělí
17:30
UT SNP
FC Sokol UL
TJ Sebuzín
6:1
Mollinger
Mikan
8
22.10.13
úterý
19:00
UT 26.ZŠ
TJ Sebuzín
FC Lokomotif "UL"
2:4
Kalina
Mikan
12
18.11.13
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
FSC Tygříci "UL"
FK Všebořice
4:0
Sýs
Mikan
13
kontumace
FootballStars Severka UL
Gold Combix ÚL "C"
0:5
Lutka
Mikan
13
28.11.13
čtvrtek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
TJ Sebuzín
3:9
Nový
Mikan
14
25.03.14
úterý
18:00
UT 26.ZŠ
FSC Tygříci "UL"
TJ Sebuzín
1:6
Lutka
Mikan
20
05.05.14
pondělí
19:00
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
FootballStars Severka UL
5:7
Lutka
Mikan
24
02.06.14
pondělí
18:00
UT Severka
TJ Sebuzín
Wayuptensky futsal team UL
4:5
Sýs
Mikan
2013/2014 Krajský přebor
1
19.09.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Gardenline Ltm. "B"
3:1
Hanzlík
Mikan
2
25.11.13
pondělí
18:00
WHC KB
Ludis Team Třebenice
Fírova Pivnice "UL"
6:1
Lutka
Mikan
7
31.10.13
čtvrtek
20:30
Setuza
Fírova Pivnice "UL"
volný los
5:5
Friedl
Mikan
10
22.11.13
pátek
20:00
WHC KB
Galacticos Děčín
Ludis Team Třebenice
2:6
Mollinger
Mikan
13
09.12.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
CF Radobýl Litoměřice
3:4
Šmid
Mikan
16
13.01.14
pondělí
20:00
Setuza
Italové-Combix UL
CF Radobýl Litoměřice
9:3
Lutka
Mikan
23
06.03.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax Ústí n.L.
Black Panthers Libochovice
4:1
Friedl
Mikan
24
13.03.14
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
Relax Ústí n.L.
2:2
Košťál
Mikan
26
24.03.14
pondělí
21:00
WHC KB
Tutti Pizza UL
Gardenline Ltm. "B"
6:7
Lutka
Mikan
2013/2014 Okresní přebor
1
04.09.13
středa
18:00
UTDobětice
FC Kolbenschmidt cz
Morgan Commando TP
4:5
Lutka
Mikan
4
26.09.13
čtvrtek
20:30
hala UJEP
Relax "B"
KMK Tornádo "UL"
2:1
Lutka
Mikan
7
15.10.13
úterý
20:00
UT SNP
TJ Fanda
FSC SKP Viktoria
7:5
Mollinger
Mikan
10
06.11.13
středa
17:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Sportbar
4:2
Košťál
Mikan
13
26.11.13
úterý
19:00
hala UJEP
USK Slávie UL
Sportbar
3:8
Macháček
Mikan
15
02.04.14
středa
18:00
UT 26.ZŠ
Lesná Pes UL
KMK Tornádo "UL"
4:9
Nový
Mikan
20
05.05.14
pondělí
17:30
UT SNP
FC Kolbenschmidt cz
Hop Trop "UL"
7:3
Lutka
Mikan
21
14.05.14
středa
20:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
Gold Combix ÚL "B"
5:9
Nový
Mikan
22
11.06.14
středa
17:00
UT Chuderov
Gold Combix ÚL "B"
Flamengo UL
10:5
Nový
Mikan
23
26.05.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
USK Slávie UL
7:2
Lutka
Mikan
23
28.05.14
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Morgan Commando TP
4:5
Košťál
Mikan
25
09.06.14
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
FSC SKP Viktoria
1:4
Mollinger
Mikan
2013/2014 Pohár A
1
03.12.13
úterý
20:30
Setuza
Samba UL
Flamengo Ústí n.L.
4:2
Sýs
Mikan
2012/2013 1.třída
3
17.09.12
pondělí
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Kozlos Ústí n.L.
1:6
Šmid
Mikan
4
25.09.12
úterý
17:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Flamengo Ústí n.L.
3:5
Košťál
Mikan
6
12.10.12
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
New York "UL"
5:1
Řízek
Mikan
7
19.10.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
New York "UL"
Wayuptensky futsal team UL
3:6
Hanzlík
Mikan
8
26.10.12
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
TJ Sebuzín
3:2
Novák
Mikan
9
29.10.12
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Flamengo Ústí n.L.
12:4
Lutka
Mikan
11
12.11.12
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Gold Combix ÚL "B"
Relax "B"
6:1
Košťál
Mikan
11
16.11.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
New York "UL"
FC Lokomotif "UL"
6:6
Sýs
Mikan
13
30.11.12
pátek
19:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Wayuptensky futsal team UL
5:3
Hilbert
Mikan
13
17.04.13
středa
19:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
Dynamo "B"
6:7
Hanzlík
Mikan
15
04.04.13
čtvrtek
20:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Hop Trop - "B"
5:3
Friedl
Mikan
16
11.04.13
čtvrtek
18:00
UT Severka
TJ Sebuzín
FootballStars Severka Ústí n.L. "B"
6:9
Šmid
Mikan
23
31.05.13
pátek
18:00
SH Gympl
New York "UL"
Flamengo Ústí n.L.
3:4
Kalina
Mikan
2012/2013 Divize A - ženy
4
26.01.13
sobota
17:10
Teplice
FC Betis Kadaň "A"
SK Kladno
3:1
Šůň
Mikan
4
26.01.13
sobota
19:20
Teplice
FC Betis Kadaň "A"
FC Balticflora Teplice
1:0
Šůň
Mikan
2012/2013 Krajský přebor
11
12.12.12
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
CF Radobýl Litoměřice
Hop Trop A
6:4
Nový
Mikan
12
09.01.13
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
CF Radobýl Litoměřice
FC Rumíci
8:4
Řízek
Mikan
13
14.01.13
pondělí
20:45
Teplice
Wolves Řetenice
CF Radobýl Litoměřice
2:18
Šmid
Mikan
15
28.01.13
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
FootballStars Severka UL
9:4
Lutka
Mikan
15
30.01.13
středa
19:30
WHC KB
FC Rumíci
Hop Trop A
4:7
Lutka
Mikan
17
07.02.13
čtvrtek
21:00
hala UJEP
Fírova Pivnice "UL"
FootballStars Severka UL
5:0
Lutka
Mikan
17
27.02.13
středa
21:00
WHC KB
USK Slávie UL
Tutti Pizza UL
3:14
Lutka
Mikan
20
14.03.13
čtvrtek
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Fírova Pivnice "UL"
2:6
Košťál
Mikan
22
27.02.13
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
CF Radobýl Litoměřice
8:5
Košťál
Mikan
2012/2013 Okresní přebor
5
03.10.12
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FSC SKP Viktoria
4:1
Hanzlík
Mikan
10
21.11.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Flamengo UL
15:1
Hanzlík
Mikan
13
03.04.13
středa
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo UL
2:11
Sýs
Mikan
14
10.04.13
středa
18:00
SH Gympl
Lesná Pes UL
FC Kolbenschmidt cz
0:9
Macháček
Mikan
18
06.05.13
pondělí
19:15
UT Chuderov
Sportbar
FK Pérovna UL
6:4
Hanzlík
Mikan
21
27.05.13
pondělí
18:00
UT Chuderov
Flamengo UL
Sportbar
3:6
Macháček
Mikan
22
05.06.13
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Lesná Pes UL
9:5
Lutka
Mikan
2012/2013 Pohár B
2
11.12.12
úterý
20:00
WHC KB
Gold Combix ÚL "B"
FSC Tygříci "UL"
5:6
Šmid
Mikan
2012/2013 Pohár D
2
17.12.12
pondělí
17:00
SH Gympl
FCSB Ústí n.L.
Lesná Pes UL
7:4
Nový
Mikan
3
10.01.13
čtvrtek
17:00
SH Gympl
SK Kronen-Labe
FCSB Ústí n.L.
1:10
Lutka
Mikan
4
25.01.13
pátek
19:00
SH Gympl
Sampdoria MRV UL
FCSB Ústí n.L.
7:7
Sýs
Mikan
5
21.01.13
pondělí
17:00
SH Gympl
Lesná Pes UL
Kozlos Ústí n.L.
4:2
Kalina
Mikan
2011/2012 1.třída
6
07.10.11
pátek
18:00
UT Severka
FC Lokomotif "UL"
Hop Trop - "B"
1:13
Špora
Mikan
10
31.10.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Kozlos Ústí n.L.
9:6
Hanzlík
Mikan
11
07.11.11
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
FC Elpra
FC Lokomotif "UL"
6:3
Hanzlík
Mikan
11
10.11.11
čtvrtek
18:00
UT 26.ZŠ
Střekov United
New York
2:9
Macháček
Mikan
15
26.03.12
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
Gold Combix ÚL "B"
7:11
Nový
Mikan
19
24.04.12
úterý
20:00
UT Severka
Střekov United
FC Elpra
10:15
Novák
Mikan
23
21.05.12
pondělí
17:00
UT Severka
FC Elpra
KMF Úder "B"
7:5
Macháček
Mikan
24
01.06.12
pátek
18:00
UT 26.ZŠ
FK Všebořice
Gold Combix ÚL "B"
6:2
Lutka
Mikan
2011/2012 Krajský přebor
1
05.10.11
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
USK Slávie UL
3:1
Nový
Mikan
2
12.10.11
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Gold Combix ÚL "A"
2:8
Hanzlík
Mikan
8
24.11.11
čtvrtek
20:30
Setuza
Relax Ústí n.L.
Tutti Pizza UL
11:4
Lutka
Mikan
12
13.01.12
pátek
20:10
Chemik Lvs
Gardenline Ltm "A"
Gold Combix ÚL "A"
4:7
Macháček
Mikan
13
18.01.12
středa
19:00
SH Gympl
Hop Trop A
CF Radobýl Litoměřice
4:2
Košťál
Mikan
14
23.01.12
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
Gold Combix ÚL "A"
1:8
Košťál
Mikan
15
01.02.12
středa
19:00
WHC KB
FC Rumíci
Dynamo "UL"
9:3
Mošnička
Mikan
15
03.02.12
pátek
18:30
SH Gympl
Gold Combix ÚL "A"
CF Radobýl Litoměřice
6:2
Lutka
Mikan
16
08.02.12
středa
21:00
hala Lovosice U Přívozu
CF Radobýl Litoměřice
FC Rumíci
8:6
Šmid
Mikan
19
29.02.12
středa
20:10
hala Lovosice U Přívozu
Gardenline Ltm "A"
Dynamo "UL"
7:4
Hanzlík
Mikan
20
05.03.12
pondělí
19:00
WHC KB
Dynamo "UL"
FS Severka "A"
0:6
Macháček
Mikan
2011/2012 Okresní přebor
1
29.08.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
FSC SKP Viktoria
2:6
Šmid
Mikan
2
06.09.11
úterý
20:00
UT Severka
FC Sokol UL
FC Kolbenschmidt cz
5:8
Lutka
Mikan
2
21.03.12
středa
18:00
SH Gympl
Lesná Pes UL
FK Pérovna UL
4:11
Zavadil
Mikan
8
17.10.11
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
Morgan Commando TP
KMF Úder "A"
4:3
Mošnička
Mikan
8
18.10.11
úterý
20:30
Setuza
AS - Comp
FC Kolbenschmidt cz
5:1
Lutka
Mikan
11
07.11.11
pondělí
19:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
AS - Comp
3:2
Hanzlík
Mikan
13
03.04.12
úterý
20:00
UT SNP
KMF Úder "A"
FSC SKP Viktoria
3:5
Sůra
Mikan
17
02.05.12
středa
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Sportbar
4:3
Hanzlík
Mikan
18
10.05.12
čtvrtek
19:00
UT Severka
Flamengo UL
FK Pérovna UL
6:6
Macháček
Mikan
21
30.05.12
středa
17:00
UT Chuderov
Sportbar
Lesná Pes UL
5:2
Košťál
Mikan
2011/2012 Pohár B
1
06.01.12
pátek
19:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
FSC Tygříci "UL"
8:6
Mošnička
Mikan
2011/2012 Pohár C
4
12.01.12
čtvrtek
17:30
SH Gympl
TJ Sebuzín
FC Rumíci "B"
5:11
Macháček
Mikan
2010/2011 1.třída
9
30.11.10
úterý
20:30
Setuza
Hop Trop - "B"
Kozlos Ústí n.L.
4:4
Lutka
Mikan
11
25.11.10
čtvrtek
19:00
UT Severka
Střekov United
Wayuptensky futsal team UL
7:6
Kadeřábek
Mikan
12
15.11.10
pondělí
18:00
UT 26.ZŠ
Wayuptensky futsal team UL
KMF Úder "B"
8:8
Kadeřábek
Mikan
16
07.04.11
čtvrtek
21:00
hala UJEP
KMF Úder "B"
FS Severka "B"
8:1
Lutka
Mikan
17
15.04.11
pátek
19:30
Setuza
Dynamo Kameňák
Gold Combix ÚL "B"
1:6
Lutka
Mikan
18
20.04.11
středa
19:30
UT SNP
Kozlos Ústí n.L.
New York
4:5
Hilbert
Mikan
19
25.04.11
pondělí
19:00
UT Severka
FC Elpra
Gold Combix ÚL "B"
1:6
Macháček
Mikan
19
29.04.11
pátek
17:00
UT Severka
Flatus
Hop Trop - "B"
4:7
Lutka
Mikan
21
12.05.11
čtvrtek
19:00
UT Severka
Střekov United
Dynamo Kameňák
4:5
Lutka
Mikan
25
08.06.11
středa
18:00
UT Severka
New York
Střekov United
9:5
Špora
Mikan
25
10.06.11
pátek
20:00
UT Severka
Hop Trop - "B"
Gold Combix ÚL "B"
4:5
Špora
Mikan
2010/2011 Krajský přebor
3
17.12.10
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
Sampdoria MRV
8:3
Lutka
Mikan
9
08.12.10
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Relax Ústí n.L.
4:2
Hanzlík
Mikan
10
12.01.11
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
USK Slávie UL
5:5
Šmid
Mikan
12
24.01.11
pondělí
20:30
Libouchec
DeNas Krásný Studenec
Sportbar
8:3
Hanzlík
Mikan
13
02.02.11
středa
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
DeNas Krásný Studenec
5:4
Lutka
Mikan
14
08.02.11
úterý
20:30
Setuza
Sampdoria MRV
FS Severka "A"
4:4
Košťál
Mikan
15
15.02.11
úterý
20:30
Setuza
Sampdoria MRV
DeNas Krásný Studenec
5:0
Hanzlík
Mikan
15
18.02.11
pátek
20:45
Libouchec
FK Snopek Bělá 1946
Sportbar
3:11
Matějka
Mikan
17
28.02.11
pondělí
20:00
WHC KB
FS Severka "A"
Sportbar
4:6
Lutka
Mikan
2010/2011 Okresní přebor
12
19.11.10
pátek
18:30
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
TJ Libouchec
5:2
Řízek
Mikan
14
21.03.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
KMK Tornádo "UL"
4:5
Nový
Mikan
18
18.04.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
Gold Combix ÚL "A"
4:5
Hanzlík
Mikan
20
06.05.11
pátek
19:00
UT Severka
Fanda
Flamengo UL
5:4
Košťál
Mikan
21
09.05.11
pondělí
18:00
UT Severka
Gold Combix ÚL "A"
FSC SKP Viktoria
10:0
Sýs
Mikan
22
16.05.11
pondělí
17:00
UT Severka
FC Kolbenschmidt cz
Flamengo UL
5:4
Šmid
Mikan
22
16.05.11
pondělí
20:00
WHC KB
FK Pérovna UL
TJ Libouchec
9:3
Šmid
Mikan
23
23.05.11
pondělí
19:00
UT SNP
Odpadlíci
Fanda
5:3
Nový
Mikan
24
30.05.11
pondělí
19:00
UT SNP
Odpadlíci
Morgan Commando TP
7:0
Lutka
Mikan
26
13.06.11
pondělí
20:00
UT 26.ZŠ
FSC SKP Viktoria
FK Pérovna UL
5:10
Košťál
Mikan
2010/2011 Pohár A
2
15.12.10
středa
20:00
Libouchec
Lesná Pes UL
FS Severka "B"
5:5
Hanzlík
Mikan
3
03.01.11
pondělí
20:00
WHC KB
FS Severka "B"
Tutti Pizza UL
3:8
Matějka
Mikan
5
28.01.11
pátek
21:00
Setuza
Tutti Pizza UL
Lesná Pes UL
11:9
Košťál
Mikan
2010/2011 Pohár B
3
17.01.11
pondělí
18:30
T-Mobile
Flamengo "B"
FK Pérovna UL
6:11
Sýs
Mikan
2010/2011 Pohár D
4
10.01.11
pondělí
21:00
Setuza
Kojoti
FC Rumíci
1:8
Mošnička
Mikan
5
18.01.11
úterý
20:30
Setuza
KMK Tornádo "UL"
Kozlos Ústí n.L.
5:4
Mošnička
Mikan
celkem záznamů: 165
generováno za 0.08 sekund
VašeWebovky.cz
- tvorba webových stránek